Hakkımızda

Zirve Yetkilendirilmiş Gümrük Müşavirliği A.Ş 2014 yılında kurulmuş sektörde ilk kurumsallaşan ve kısa sürede müşterilerine geniş bir hizmet portföyü sunarak ülke genelinde en büyük Yetkilendirilmiş Gümrük Müşavirliği   firmalarından biri olmuştur. Kısa sürede 5 Yetkilendirilmiş Gümrük Müşaviri ve 40 çalışanı ile büyük bir atılım yapmıştır.

Zirve Yetkilendirilmiş Gümrük Müşavirliği dinamik kadrosu ve yeniliklere kolay uyum sağlayan teknolojik altyapısı ile sektördeki  konumunu her geçen gün güçlendirmiş, böylece sektörün önde gelen firmalarının inanıp güvendiği, alışkın olduğu kaliteli hizmeti ve servis çeşitliliğini İstanbul , Bursa , İzmir ve Adana merkezli olarak tüm Türkiye de bulabilme imkânını doğurmuştur.

Zirve Yetkilendirilmiş Gümrük Müşavirliğinin  yapmış olduğu kararlı atılımlar ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına hem antrepo operasyonları hem de danışmanlık çözümleri sunar hale gelmiştir.

"Denetim Güvendir" sloganımız ve güvenli hizmet vermeyi amaç edinen kurumumuz mükelleflerine daha iyi hizmet vermeyi asıl gaye haline getirmiş bulunmaktadır.

Bugün Türkiye’nin 20 ilinde sektöründe lider firmalara hizmet vermektedir

Zirve Yetkilendirilmiş Gümrük Müşavirliği  Tekstil, Otomotiv,  Lojistik, Kimya, Enerji, Gıda ve  sektörlerinde tecrübeli kadrosu ile Ekonomik Etkili Gümrük Rejimleri, Nihai Kullanım, Basitleştirilmiş Usul Uygulamaları Ve Diğer Gümrük İşlemlerinin Doğru Olarak Uygulanmasını Sağlamak ve antrepo hizmetleri gibi konularda 4458 sayılı Gümrük Kanunu kapsamında Yetkilendirilmiş Gümrük Müşavirliği hizmetleri vermektedir.